Kendinizi çiçeklerle ifade edin Bize Ulaşın: 0 530 399 51 61 -

Hakkımızda


Ay Çiçek anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2000 Yıllarında kuruldu.Ankara'nın Her yerine online çiçek gönderen ve müşterilerini mutlu eden bir firma olduk.

Geçen süre içerisinde daima kendini yenileyen,gelişen ve değişen şartlara ayak uydurup müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan bir anlayış içinde olduk. Çiçekçilik sektöründe daima girişimci bir anlayış sergilemekteyiz.

Her zaman taze ve kaliteli çiçekleri sizlere sunmak en önemli misyonumuz oldu.

0 müşteri memnuniyetini kendimize bir ilke edindik.

Yenilenen tasarımımızla birlikte hizmet kalitemizden hiçbir zaman taviz vermeden sizlere hizmet etmeye devem edeceğiz. Ankara'da çiçekçilik yapan firmamız, yılların verdiği tecrübe ve güvenle, sizlere en kaliteli hizmeti vermek için her daim kendini geliştiriyor.Ay Çiçek Ankara çiçek siparişlerinizi dilediğiniz zaman aralıklarında teslimini gerçekleştiriyoruz, üstelik bilgisayar veya cep telefonunuzdan sitemiz üzerinden kolaylıkla sipariş geçebiliyorsunuz.Ay Çiçek Ankara sitemizde sizleri çok daha uygun fiyat politikaları izliyoruz üstelik müşterilerimize en taze çiçekleri özenle seçiyoruz. Ay Çiçek Ankara çiçekçiler arasında en köklü firmalardan birisi olmanın avantajı sayesinde dilerseniz size özel çiçeklerde hazırlayabiliriz.Ay Çiçek Ankara siparişlerinizde bizleri seçtiğiniz için teşekkürler. 

AY ÇİÇEK ANKARA

  • © 2020 Ay Çiçek Ankara Tüm Hakları Saklıdır.
  • © 2023 Ay Çiçek Ankara Tüm Hakları Saklıdır.